Positive Education Oy keskittyy positiivisen psykologian, positiivisen pedagogiikan ja laaja-alaisen hyvinvointiopetuksen sekä ratkaisukeskeisen valmennuksen (coaching) kouluttamiseen laajoissa koulutusohjelmissa Suomessa ja ulkomailla.

Olemme kouluttaneet positiivista psykologiaa ja ratkaisukeskeistä valmennusta yli 15 vuoden ajan Suomessa tuhansille yksilöille sekä yhteisöille pitkän valmennus- ja koulutusuramme aikana. Erityisosaamistamme on tuoda tieteellinen tutkittu tieto sovellettavaksi hyvinvointiosaamiseksi opettajille ja kouluille sekä kouluissa opetettaviksi hyvinvointitaidoiksi. Vuonna 2020 laajennamme koulutustarjontaamme myös kansainvälisille markkinoille.

Seuraa meitä:

0
  • No products in the cart.
There is no posts!
0
  • No products in the cart.
0
  • No products in the cart.

Kauppa

Positiivinen oppiminen / Positive Psychology Coach® –Ilmoittautuminen ja varausmaksu lähiopetus | Hinta 2025€

Positive Psychology Coach® –Ilmoittautuminen ja varausmaksu lähiopetus | Hinta 2025€

350,00  sis. alv 25,5%

Varausmaksu 350€, koulutuksen kokonaishinta 2025€

Opiskele positiivista psykologiaa ja ratkaisukeskeistä valmennusta lähiopetuksessa Helsingissä.
Positive Psychology Coach® –koulutusohjelma on syvällinen ja kattava positiivisen psykologian ja ratkaisukeskeisen valmennuksen koulutusohjelma. Se antaa perusteellisen perehdytyksen positiivisen psykologian tieteen teorioihin ja käytänteisiin sekä ratkaisukeskeisen valmennuksen (coaching) toimivimpiin menetelmiin.

Lue lisää koulutuksesta

Kuvaus

  • Koulutus sopii Sinulle, joka haluat oppia psyykkisen valmentamisen toimivimmat menetelmät ja hyödyntää valmennusta (coaching) työssäsi tai vaihtaa alaa ja ryhtyä ammattivalmentajaksi
  • Koulutuksesta saat syvällisen ja monipuolisen perehdytyksen positiiviseen psykologian tutkimustietoon ja hyvinvointia rakentaviin menetelmiin sekä opit ratkaisukeskeisen valmennuksen parhaimmat menetelmät ja teoriat

 

Koulutuksen hinta on 3950 euroa (sisältäen arvonlisäveron 25,5 % ja varausmaksun). Huom! Vuonna 2025 koulutuksen hinta on 2025€ Positive Education Oy:n 10-vuotis juhlan kunniaksi!

Koulutus on mahdollista maksaa 1-4 erässä + varausmaksu 350 €. Varausmaksua ei palauteta, mikäli peruutat osallistumisen.

***

Kouluttajana Viivi Pentikäinen ja muut vierailevat luennoitsijat

PPC-lähikoulutus järjestetään uusissa tiloissamme ihan ydinkeskustassa Annankatu 29, 00100 aivan Forumin takana.

***

Lisätiedot ja kyselyt: viivi@positiivinenoppiminen.fi, 044 531 1478

 

 

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Positive Psychology Coach® –Ilmoittautuminen ja varausmaksu lähiopetus | Hinta 2025€”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

YouTube
LinkedIn
Share
RSS
Seuraa sähköpostilla